بیمه تجارت‌نو

رونمایی از محصولات بیمه تجارت‌نو در حوزه تحول دیجیتال

به گزارش روابط‌عمومی شرکت بیمه تجارت‌نو، نیما نوراللهی مدیرعامل شرکت در این جلسه که در محل بیمه مرکزی و در دومین رویداد «سه شنبه‌های نوآورانه و فناورانه» برگزار شد، تاکید کرد که بیمه تجارت‌نو محصولات نوین خود را با توجه ویژه به نیازهای مشتریان طراحی می‌کند.

او طراحی محصولاتی چون بنوشاپ، اپلیکیشن بنو و سامانه هوش تجاری تجارت‌نو را از مهمترین اقدامات شرکت در این حوزه خواند و تاکید کرد: تحول دیجیتال در شرکت بیمه تجارت‌نو به یک فرهنگ تبدیل شده و این فرایند متوقف نخواهد شد.

رئیس کل بیمه مرکزی نیز در این جلسه با قدردانی از اقدامات انجام شده توسط این شرکت در راستای تحول دیجیتال، گفت: توجه کردن به نیاز مشتری، مهم‌ترین پارامتر در طراحی محصولات نوین شرکت بیمه تجارت‌نو بوده است.

‌مجید بهزادپور توجه به حقوق مشتریان در صنعت بیمه را بسیار مهم خواند و ادامه داد: حرکت شکل گرفته در صنعت بیمه به منظور ایجاد تحول در فرایندها، چشمگیر است و بیمه گران در حوزه تحول دیجیتال، پیشتازند.

در این جلسه، جمعی از مدیران شرکت بیمه تجارت‌نو، گزارشی از اقدامات انجام گرفته در حوزه های محتلف تحول دیجیتال را تشریح کردند.

همچنین کتاب تکافل و قراردادهای هوشمند در صنعت بیمه به قلم نیمانوراللهی، سعید ابراهیم‌زاده مشاور مدیرعامل در امور حقوقی و قراردادها و فرزانه سلیمانی مدیر ریسک و اکچوئری بیمه تجارت‌نو، رونمایی شد.

انتهای خبر/

برچسب‌ها
آژانس کسب و کار (19) اخبار کسب و کار (8) اخبار کسب و کار ایران (6) استراتژی بازاریابی (11) استراتژی کسب و کار (10) اشتغال آفرینی (16) اشتغال زایی (22) اشتغال پایدار (7) اقتصاد ایران (14) اقتصاد دانش بنیان (9) اقتصاد دیجیتال (7) ایجاد اشتغال (24) ایده کسب و کار (5) بازاریابی دیجیتال (7) بازاریابی و فروش (5) بازاریابی کسب و کار (16) باشگاه مشتریان (7) برنامه کسب و کار (13) برندسازی کسب و کار (7) بهبود فضای کسب و کار (11) توسعه کارآفرینی (8) توسعه کسب و کار (20) حمایت از کسب و کار (8) حمایت از کسب و کارها (5) دولت سیزدهم (13) راه اندازی وب سایت کسب و کار (5) راه اندازی کسب و کار (27) راه اندازی کسب و کار خانگی (5) رشد تولید (6) رشد و توسعه کسب و کار (20) رشد کسب و کار (35) رونق تولید (7) شرکت های دانش بنیان (8) شورای عالی کار (7) طرح کسب و کار (6) مجوزهای کسب و کار (5) مدیریت ارتباط با مشتری (17) مدیریت کسب و کار (46) مشاور کسب و کار (12) نرخ بیکاری (6) وزارت کار (21) کسب و کار آنلاین (9) کسب و کار الکترونیک (6) کسب و کار ایران (25) کسب و کار اینترنتی (8)