حذف شماره‌ موبایل ایران از توییتر

حذف شماره‌ موبایل ایران از توییتر!

بنابر گزارش‌هایی موثق، شماره‌های موبایل ایران از لیست توییتر حذف شده‌اند و امکان فعالسازی احراز هویت دو مرحله‌ای دیگر برای کاربران ایرانی وجود ندارد. اما بر اساس بررسی‌هایی که انجام شده، مشکل حتی از این هم حادتر است و حساب‌های ایرانی که با احراز هویت دو مرحله‌ای فعال شده‌اند هم دیگر کد ورود دریافت نمی‌کنند.

در واقع در صورتی که پیش از این احراز هویت دو مرحله‌ای را برای حساب خود فعال کرده باشید و این تنها مسیر مسیر احراز دو مرحله‌ای حساب شما باشد، یا رمز عبور خود را فراموش کرده باشید و از توییتر بخواهید کد ورود را برای شما بفرستد،‌ با این پیام مواجه می‌شوید:

«نمی‌توانیم به این شماره پیامک بفرستیم. اپراتور پشتیبانی نمی‌شود.»

مشخص نیست که آیا این صرفا مشکلی موقتی است یا دائمی، اما در هر حال بهتر است در وضعیت فعلی درباره حساب توییتر خود با احتیاط بیشتری عمل کنید چراکه توییتر حالا دیگر هیچ کدی برای شماره‌های ایران ارسال نمی‌کند.

گفتنی است که مرداد ماه امسال نیز وضعیت مشابهی در مورد توییتر پیش آمد. در آن زمان گفته شد که کاربران همراه اول و ایرانسل اگر از توییتر و تلگرام خارج شوند، امکان بازگشت به این پلتفرم را ندارند. همان زمان البته کد تاییدیه اینستاگرام و واتساپ نیز با اختلالاتی مواجه بود.

انتهای خبر/ تکراتو

۹۵ درصد کسب‌ و کارهای دیجیتال به‌صورت رسمی فعالیت می‌کنند
ادامه مطلب