رایتل

محدودیت‌های اینترنت رایتل را از بازار خارج می‌کند؟

به تازگی تصویر نامه‌ای که از سوی مدیرعامل رایتل به وزیر ارتباطات نوشته بود، منتشر شده که نشان می‌دهد این شرکت از محدودیت‌های اینترنت در ایران ضربه خورده است. در این نامه که بیش از ۴۰ روز پیش نوشته شده مدیرعامل رایتل اعلام می‌کند که در صورت تداوم وضعیت دسترسی شهروندان ایرانی به اینترنت این شرکت به دلیلی زیان مالی از بازار ارتباطات ایران خارج شود. رایتل سومین اپراتور تلفن همراه در کشور است.

یاسر رضا خواه مدیرعامل رایتل به وزیر ارتباطات اعلام کرده ترافیک سرویس دیتا در این اپراتور از ۳۰ شهریور به بعد ۵۰ درصد کاهش یافته است. همچنین ترافیک روزانه شبکه رایتل از حدود ۱۵۰۰ ترابایت در ابتدای شهریور‌ماه به کمتر از ۷۰۰ ترابایت هم کاهش یافته است.

رایتل اپراتوری است که عمده درآمدش از فروش دیتا حاصل می‌شود و کاربران هم به دلیل کیفیت و خدمات مناسب‌تری که در این زمینه ارائه می‌دهد از آن استفاده می‌کنند. همچنین به دلیل تمرکز روی این خدمات سهم رایتل از شبکه تماس‌های موبایلی یا ارسال پیامک ناچیز است. برای همین فشار وارد شده از محدودیت‌های سه ماهه اینترنت به این اپراتور بیشتر از دیگران است.

مدیرعامل رایتل در ادامه این نامه خطاب به وزیر ارتباطات می‌گوید ادامه شرایط فعلی می‌تواند منجر به حرکت به سمت خروج اجباری رایتل از بازار ارتباطی کشور و اتلاف منابع و سرمایه‌گذاری‌های گسترده از سوی تأمین اجتماعی به‌عنوان سهامدار اصلی و همچنین زحمت‌های بیش از چهل میلیون بیمه‌گذار و کارگران پرتلاش ایران شود.

انتهای پیام/

برچسب‌ها
آژانس کسب و کار (19) اخبار کسب و کار (8) اخبار کسب و کار ایران (6) استراتژی بازاریابی (11) استراتژی کسب و کار (10) اشتغال آفرینی (16) اشتغال زایی (22) اشتغال پایدار (7) اقتصاد ایران (14) اقتصاد دانش بنیان (9) اقتصاد دیجیتال (7) ایجاد اشتغال (24) ایده کسب و کار (5) بازاریابی دیجیتال (7) بازاریابی و فروش (5) بازاریابی کسب و کار (16) باشگاه مشتریان (7) برنامه کسب و کار (13) برندسازی کسب و کار (7) بهبود فضای کسب و کار (11) توسعه کارآفرینی (8) توسعه کسب و کار (20) حمایت از کسب و کار (8) حمایت از کسب و کارها (5) دولت سیزدهم (13) راه اندازی وب سایت کسب و کار (5) راه اندازی کسب و کار (27) راه اندازی کسب و کار خانگی (5) رشد تولید (6) رشد و توسعه کسب و کار (20) رشد کسب و کار (35) رونق تولید (7) شرکت های دانش بنیان (8) شورای عالی کار (7) طرح کسب و کار (6) مجوزهای کسب و کار (5) مدیریت ارتباط با مشتری (17) مدیریت کسب و کار (46) مشاور کسب و کار (12) نرخ بیکاری (6) وزارت کار (21) کسب و کار آنلاین (9) کسب و کار الکترونیک (6) کسب و کار ایران (25) کسب و کار اینترنتی (8)