اشتغال

صحت سنجی خدمات ارائه شده در سامانه رصد اشتغال

«قاسم رستم پور» اظهار داشت: سه مرحله نظارت و صحت سنجی نسبت به مشاغل ایجاد شده در سامانه صورت می‌گیرد. وی افزود: کارشناسان و بازرسان در مرحله اول به کسانی که خدمات دریافت کرده‌اند، پیام ارسال می‌کنند در مرحله دوم تماس و در مرحله سوم نظارت به‌صورت حضوری انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه ۹۰۰ هزار پیام به متقاضیان ارسال شده است، بیان کرد: در این مرحله افراد اگر خدماتی دریافت کرده باشند تأیید و در غیر این صورت اعتراض می‌کنند همچنین تاکنون در مرحله نظارت تلفنی با ۱۷۹ هزار نفر تماس گرفته و نسبت به خدماتی از جمله مشاوره، مجوز و تسهیلاتی که دریافت کرده‌اند، سؤالاتی پرسیده شده است.

رییس دبیرخانه شورای‌عالی اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ادامه داد: ۷۱ هزار نفر خدماتی را که از طریق این سامانه و نهادهای متولی دریافت کرده‌اند تأیید کرده و ۳۱ هزار نفر مشکلات و موانعی را اعلام کرده‌اند. وی تأکید کرد: تماس‌ها به متقاضیان از شماره مرکز ۰۹۲۰۰۰۰۶۳۷۳ وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گرفته می‌شود و نحوه خدمات‌رسانی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

رستم پور با اشاره به اینکه ۱۶ هزار و ۵۰۰ نفر کاربر سامانه ملی رصد اشتغال هستند، گفت: همه این کاربران از بخش اجرایی و دولتی هستند که متولی ارائه خدمات به متقاضیان و افراد جویای کار هستند. وی خاطرنشان کرد: در دولت سیزدهم در سامانه ملی رصد اشتغال به ۸۰۰ هزار نفر که درصدد ایجاد اشتغال بوده‌اند خدماتی از جمله صدور مجوز، تسهیلات مالی و مشاوره ارائه شده است.

انتهای پیام/

برچسب‌ها
آژانس کسب و کار (19) اخبار کسب و کار (8) اخبار کسب و کار ایران (6) استراتژی بازاریابی (11) استراتژی کسب و کار (10) اشتغال آفرینی (16) اشتغال زایی (22) اشتغال پایدار (7) اقتصاد ایران (14) اقتصاد دانش بنیان (9) اقتصاد دیجیتال (7) ایجاد اشتغال (24) ایده کسب و کار (5) بازاریابی دیجیتال (7) بازاریابی و فروش (5) بازاریابی کسب و کار (16) باشگاه مشتریان (7) برنامه کسب و کار (13) برندسازی کسب و کار (7) بهبود فضای کسب و کار (11) توسعه کارآفرینی (8) توسعه کسب و کار (20) حمایت از کسب و کار (8) حمایت از کسب و کارها (5) دولت سیزدهم (13) راه اندازی وب سایت کسب و کار (5) راه اندازی کسب و کار (27) راه اندازی کسب و کار خانگی (5) رشد تولید (6) رشد و توسعه کسب و کار (20) رشد کسب و کار (35) رونق تولید (7) شرکت های دانش بنیان (8) شورای عالی کار (7) طرح کسب و کار (6) مجوزهای کسب و کار (5) مدیریت ارتباط با مشتری (17) مدیریت کسب و کار (46) مشاور کسب و کار (12) نرخ بیکاری (6) وزارت کار (21) کسب و کار آنلاین (9) کسب و کار الکترونیک (6) کسب و کار ایران (25) کسب و کار اینترنتی (8)