جشنواره ارتباطات و اطلاع‌رسانی

برنامه‌ریزی وزارت راه برای برگزاری جشنواره ارتباطات و اطلاع‌رسانی

سرپرست روابط عمومی وزارت راه از برگزاری جشنواره “ارتباطات و اطلاع‌رسانی” این وزارتخانه با حضور ۲۵۰ روابط عمومی تابعه خبر داد و گفت: اقناع افکار عمومی درباره نهضت ملی مسکن بر عهده روابط عمومی‌هاست. وحید قربانی اظهار کرد:ساخت 10 درصد ظرفیت 4 میلیونی طرح نهضت ملی مسکن و پروژه های عظیم حمل و نقل از جمله احداث 1300 کیلومتر بزرگراه در 3 سال آتی و تکمیل آزادراه حرم تا حرم در استان خراسان رضوی از جمله طرح های مهم وزارت راه و شهرسازی در دولت سیزدهم است.

وی با بیان این‌که جشنواره ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی با شرکت 250 روابط عمومی تابعه برای ارزیابی عملکرد 1401 برگزار می شود، افزود: نقاط قوت و ضعف روابط عمومی های تابعه وزارتخانه را به صورت کلی و با نگاهی عادلانه خواهیم سنجید و در بازه های زمانی مشخص واحد های برتر و پرتلاش را معرفی خواهیم کرد.

وی ادامه داد: عملکرد شورای هماهنگی روابط عمومی های استان در ایجاد هم افزایی و هماهنگی برای پیشبرد امور ارتباطات و اطلاع رسانی دارای اهمیت مضاعف است و عملکرد صحیح و دقیق آن می تواند بسیار مفید بخش باشد.

وی با بیان اینکه باید تلاش کرد تا ذهن ها را اقناع کرد، ادامه داد: این شورا زمانی موفق خواهد شد که به صورت جدی به آن اهتمام ورزیده شود و همه مدیران ذیل آن ظرفیت های خود را برای استفاده سایر سازمان ها در اختیار آنها قرار دهند.

سرپرست مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی با اشاره به موضوع نهضت ملی مسکن یادآور شد: با توجه به تاکید رئیس جمهور در خصوص مسکن ما تکلیف بزرگی در این حوزه داریم؛ بخش عظیمی از این تکالیف بر عهده بخش های اجرایی وزارتخانه بوده و اقناع افکار عمومی در خصوص این طرح بر عهده روابط عمومی‌هاست.

سه‌شنبه گذشته و پس از هفته‌ها زمزمه، سرانجام رئیس‌جمهوری با استعفای رستم قاسمی از وزارت راه و شهرسازی موافقت و معاون حمل‌ونقل را به‌عنوان سرپرست این وزارتخانه منصوب کرد. طبق گفته سخنگوی دولت قرار است طی هفته آینده وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی از سوی دولت به مجلس معرفی شود.

انتهای پیام/

برچسب‌ها
آژانس کسب و کار (19) اخبار کسب و کار (8) اخبار کسب و کار ایران (6) استراتژی بازاریابی (11) استراتژی کسب و کار (10) اشتغال آفرینی (16) اشتغال زایی (22) اشتغال پایدار (7) اقتصاد ایران (14) اقتصاد دانش بنیان (9) اقتصاد دیجیتال (7) ایجاد اشتغال (24) ایده کسب و کار (5) بازاریابی دیجیتال (7) بازاریابی و فروش (5) بازاریابی کسب و کار (16) باشگاه مشتریان (7) برنامه کسب و کار (13) برندسازی کسب و کار (7) بهبود فضای کسب و کار (11) توسعه کارآفرینی (8) توسعه کسب و کار (20) حمایت از کسب و کار (8) حمایت از کسب و کارها (5) دولت سیزدهم (13) راه اندازی وب سایت کسب و کار (5) راه اندازی کسب و کار (27) راه اندازی کسب و کار خانگی (5) رشد تولید (6) رشد و توسعه کسب و کار (20) رشد کسب و کار (35) رونق تولید (7) شرکت های دانش بنیان (8) شورای عالی کار (7) طرح کسب و کار (6) مجوزهای کسب و کار (5) مدیریت ارتباط با مشتری (17) مدیریت کسب و کار (46) مشاور کسب و کار (12) نرخ بیکاری (6) وزارت کار (21) کسب و کار آنلاین (9) کسب و کار الکترونیک (6) کسب و کار ایران (25) کسب و کار اینترنتی (8)